Utvecklat av
Spelare för Götene BK
Tillbaka
Här kan du se samtliga spelare och starttider för Götene BK.
TILLGÄNGLIGA STARTTIDER
Tisdagen den 10 december 19:00
Torsdagen den 12 december 19:00
Tisdagen den 17 december 19:00
Onsdagen den 8 januari 19:00
Torsdagen den 9 januari 17:00
Fredagen den 10 januari 19:00
Onsdagen den 22 januari 17:00
Torsdagen den 23 januari 17:00
Lördagen den 25 januari 10:00
TISDAGEN DEN 10 DECEMBER 19:00
Namn
Klass
Thommy Pehrsson
Herr
Lisbet Hedberg
Dam
Marie Larsson
Dam
Solveig Johansson
Dam
TORSDAGEN DEN 12 DECEMBER 19:00
Namn
Klass
Daniel Svensson
Herr
Hans Gustafsson
Herr
Jan Hansson
Herr
Rickard Karlsson
Herr
Robert Buder
Herr
TISDAGEN DEN 17 DECEMBER 19:00
Namn
Klass
Anita Nordström
Dam
Annika Hulén
Dam
Julia Persson
Dam
Karin Roth
Dam
Malott Tropp/Svensson
Dam
Marie Ahlstrand
Dam
ONSDAGEN DEN 8 JANUARI 19:00
Namn
Klass
Erik Johansson
Herr
Johan Johansson
Herr
Kent Jansson
Herr
Carin Svensson
Dam
Marita Jansson
Dam
TORSDAGEN DEN 9 JANUARI 17:00
Namn
Klass
Arvid Persson
Herr
Daniel Scheier
Herr
Einar Quasters
Herr
Felix Lugn
Herr
Leo Lindblom
Herr
Oskar Vänerhäll
Herr
Wilhelm Hulén
Herr
Elicia Johansson
Dam
Ellen Persson
Dam
Fanny Andren
Dam
Tove Persson
Dam
FREDAGEN DEN 10 JANUARI 19:00
Namn
Klass
Jerry Seth
Herr
Mats Hulén
Herr
Mikael Persson
Herr
Niklas Hedberg
Herr
Oscar Persson
Herr
Roger Johansson
Herr
ONSDAGEN DEN 22 JANUARI 17:00
Namn
Klass
Hilma Hansson
Dam
Matilda Hansson
Dam
TORSDAGEN DEN 23 JANUARI 17:00
Namn
Klass
Elin Karlsson
Dam
Ellen Mann
Dam
TORSDAGEN DEN 23 JANUARI 19:00
Namn
Klass
Robin Ljungkvist
Herr
LÖRDAGEN DEN 25 JANUARI 10:00
Namn
Klass
Fredric Martinsen
Herr
Ida Hilmersson
Dam
KRUSET BAR & BOWLING, TIBRO (DAMER) TUNGSTEN 6239
Namn
Klass
Anita Nordström
Dam
Annika Hulén
Dam
Karin Roth
Dam
Marie Larsson
Dam
MARIESTADS BOWLINGCENTER (HERRAR) TUNGSTEN 6239
Namn
Klass
Daniel Svensson
Herr
Erik Johansson
Herr
Jerry Seth
Herr
Johan Johansson
Herr
FINALSTEG 1 (DAMER) MERCURY 4940
Namn
Klass
Annika Hulén
Dam
FINALSTEG 1 (HERRAR) MERCURY 4940
Namn
Klass
Daniel Svensson
Herr
FINALSTEG 2 (DAMER) MERCURY 4940
Namn
Klass
Annika Hulén
Dam
Marie Larsson
Dam
FINALSTEG 3 (DAMER) MERCURY 4940
Namn
Klass
Annika Hulén
Dam